Audiobook „Zbrodnie niewyjaśnione” Janusza Szostaka na liście bestsellerów Empiku

Premiera audiobooka ostatniej książki autorstwa Janusza Szostaka – „Zbrodnie niewyjaśnione” miała miejsce 11 kwietnia 2022 r. Audiobook w ciągu zaledwie kilku dni awansował bardzo wysoko na liście bestsellerów w dwóch kategoriach audiobooków: Literatura faktu, reportaż (2 miejsce) i w ogólnej klasyfikacji audiobooków (11 miejsce). 

„Zbrodnie niewyjaśnione” to właściwie zbiór poruszających reportaży o niewyjaśnionych zbrodniach. Kilkanaście głośnych i mniej znanych mrocznych historii, które wybrał Janusz Szostak a opowiadają o niej autorzy związani z magazynem „Reporter”. Janusz Szostak ukończył pracę nad książką zaledwie kilka dni przed śmiercią.

Audiobook jest dostępny wyłącznie na empik.com, pod tym linkiem: https://www.empik.com/zbrodnie-niewyjasnione-szostak-janusz,p1306274810,ebooki-i-mp3-p

Z kodem ZBRODNIE otrzymujecie za darmo dostęp na 30 dni do Empik Go na abonament Go MINI, w ramach którego możecie przeczytać albo przesłuchać 2 książki w ciągu miesiąca w tym również „Zbrodnie niewyjaśnione”.

Aby wykorzystać kod, należy wejść na stronę www.empik.com/gofree i postępować zgodnie z instrukcją.

Kod wykorzystać można do końca czerwca.

Aleksander Szostak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz