37 -latek ukrywał narkotyki w ziemi

Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Brochów podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i ich udzielanie. Mundurowi znaleźli na jego posesji słoiki z narkotykami, które mężczyzna zakopał w ziemi. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci referatu operacyjno-rozpoznawczego ustalili, że mieszkaniec gminy Brochów jest w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Po wejściu na posesję zastano 37-latka. W trakcie przeszukania kryminalni wykopali z ziemi pięć słoików, w których były torebki z białym proszkiem i zielonym suszem. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy. Policjanci zważyli zabezpieczone środki. Podejrzany miał prawie 290 gramów amfetaminy i ponad 35 gramów marihuany.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie 37-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i udzielania ich innej osobie. Do sądu trafił wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, sąd zdecydował o tymczasowy aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz