36-latek zatrzymany za posiadanie tabletek MDMA

Reklamy
Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 36-letni mieszkaniec Sochaczewa podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli u niego 345 tabletek MDMA i ponad 10 gramów proszku z tą samą substancją. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Mężczyzna, którego chcieli wylegitymować policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego, wyrzucił torebkę z amfetaminą, więc został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

W trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania, funkcjonariusze zabezpieczyli kilkaset zielonych tabletek i torebkę z proszkiem w tym samym kolorze. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie zważono i zbadano zabezpieczone środki. Mieszkaniec miasta posiadał 345 tabletek MDMA i ponad 10 gramów proszku z tą samą substancję.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie usłyszał dwa zarzuty, które dotyczyły posiadania amfetaminy i posiadania znacznej ilości MDMA. Do sądu został skierowany wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym.

Po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Sochaczewianinowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz