29-latek odpowie za włamania i kradzieże w warunkach recydywy

fot.policja
Reklamy
Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali 29 – letniego mieszkańca gminy Sochaczew podejrzanego o włamanie i kradzież pojazdu oraz kradzież karty płatniczej. Przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy. Teraz grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zatrzymali 29– letniego mieszkańca gminy Sochaczew podejrzanego o włamanie i kradzież pojazdu. Z ustaleń wynika, że sprawca znał się z pokrzywdzonym. Zabrał z jego domu kluczyki, a następnie zerwał kłódkę z bramy do posesji, wsiadł do zaparkowanego mercedesa i odjechał.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania skradzionego pojazdu i sprawcy przestępstwa. Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy. Auto zostało zwrócone właścicielowi.

Kradzież z włamaniem to nie jest jedyne przewinienie 29 – latka. Z ustaleń wynika, że mężczyzna ukradł również kartę kredytową należącą do pokrzywdzonego.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut kradzieży karty płatniczej, a także kradzieży z włamaniem. Mieszkaniec gminy Sochaczew dopuścił się przestępstw w warunkach recydywy. Teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz