Wielkie wyzwanie biegowe

fot.podglądowe
Reklamy

SOCHACZEW Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie zaprasza na Wyzwanie Biegowe, czyli   bieg z przeszkodami dla dzieci. Impreza odbędzie się w sobotę, 18 czerwca, na obiektach sportowych przy ul. Rumiankowej w Karwowie. W biegu mogą wziąć dzieci w wieku od 4 do 12 lat w podziale na 3 kategorie wiekowe: od 4 do 6 lat, od 7 do 9 lat oraz od 10 do 12 lat

Na trasie będą znajdowały się stacje/przeszkody, na której zawodnicy będą musieli pokonać, np. bieg przez opony, wskoki na skrzynię, czołganie. Na trasie będą również do pokonania przeszkody wymuszone infrastrukturą obiektu, np. barierki itp. Pamiętajcie, że najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa, a rywalizacja to tylko dodatkowy aspekt tego wydarzenia.

Zgłoszenia do biegów dzieci przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza i przesłanie zgłoszenia na adres mosir@mosir.sochaczew.pl ze wskazaniem daty zawodów. Obowiązuje limit łącznie 100 miejsc z wszystkich kategorii wiekowych. W przypadku wolnych miejsc można się będzie zapisać na miejscu, w biurze zawodów. Udział w biegu jest bezpłatny. Bieg zabezpieczony będzie również przez służby medyczne.

W organizację Wyzwania Biegowego prócz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji włączył się Klub Wolontariuszy przy Centrum Usług Społecznych oraz Sochaczewskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Mamy nadzieję, że taka formuła biegu sprawi Wam wiele radości, a jeśli Wam się spodoba, będziemy organizować kolejne Wyzwania Biegowe, które być może w przyszłości zaowocują Waszym startem np. w Biegu Cichociemnych, organizowanym przez Dragon Fight Club.

MOSiR Sochaczew

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz