Teatr uliczny na najwyższym poziomie

fot.pixabay
W trakcie tegorocznych Dni Sochaczewa zobaczymy pokazy szczudlarzy, akrobatów i żonglerów. Odwiedzi nas grupa Locomotora, jedna najbardziej utytułowanych grup cyrkowych w kraju.

– Tu nie ma szablonu. Artyści mają realny wpływ na to, co się dzieje na scenie, a każdy z widzów też może wziąć udział w naszej zabawie. Stąd motywem naszych występów jest coś więcej niż chęć pokazania „kolejnego nudnego przedstawienia”, ale człowiek i jego pasja. Stoją za nami ponad 15-letnie doświadczenie sceniczne oraz tysiące godzin spędzonych w kostiumach na festiwalach, paradach, czy imprezach filmowych – mówią członkowie grupy.

Grupa występowała już w praktycznie całej Polsce, Europie a nawet kilku tak egzotycznych miejscach, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman czy Arabia Saudyjska. Wszędzie jej występy przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem.

Locomotorę tworzą specjaliści w swoich dziedzinach. Cyrkowcy, szczudlarze, tancerze, performerzy, tancerzy, aktorzy, ale przede wszystkim ludzie z wyjątkową pasją, jaką jest sztuka.

W Sochaczewie artystów będzie można spotkać w sobotę 11 czerwca na podzamczu między godziną 14:00 a 20.00. Zaprezentują też spektakl „Amore czyli retro cyrk”, który przeniesie nas do lat 20 ubiegłego wieku.

UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz