Przybywa asfaltu i chodników

Reklamy
W ramach tegorocznej edycji programu „Drogi zamiast błota” w ostatnich dniach pierwszą warstwę asfaltu ułożono na ulicach Rejtana (160 m), Ostrzeszewskiej (120 m) oraz dwóch łącznikach między Trojanowską i Słowiańską oraz Słowiańską i Jaracza (łącznie 150 m).
W drugim etapie firma położy drugą, docelową warstwę asfaltu (pracuje już na Ostrzeszewskiej), wyrówna studzienki i na koniec wykona pobocza utwardzone tłuczniem. To oczywiście tylko część tegorocznych planów drogowych. Naprawiana będzie m.in. w pierwszym etapie nawierzchnia ulicy Kochanowskiego, na odcinku Trojanowska – Targowa.

W tym roku przybędzie nam również chodników a te najbardziej zniszczone zostaną wymienione. Na liście zadań zleconych już wykonawcy robót jest chodnik przy ul. Okrężnej, jego odcinek między Trojanowską i Targową (prace już trwają), ale też chodniki przy Topolowej (lewa strona, od ulicy Chopina), Rumiankowej (prawa strona, odcinek od Lazurowej do Malinowej) oraz Kochanowskiego (od Targowej do wjazdu w osiedle za lasem).

UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz