Ponad 30 gramów amfetaminy i 23 kilogramy krajanki tytoniowej policjanci znaleźli w domu 47-letniej mieszkanki Sochaczewa

Ponad 30 gramów amfetaminy i 23 kilogramy krajanki tytoniowej zabezpieczyli policjanci w domu 47-letniej mieszkanki Sochaczewa. Kobieta usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i udzielania ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Sprawą posiadania artykułów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy będzie zajmowała się Krajowa Administracja Skarbowa.

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego ustalili, że mieszkanka Sochaczewa posiada w domu narkotyki i wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. W ubiegłym tygodniu doszło do realizacji sprawy.

Kryminalni spotkali 47-latkę na klatce schodowej. Miała przy sobie kilka torebek z białym zbrylonym proszkiem. W trakcie przeszukania zajmowanego przez nią mieszkania policjanci znaleźli ponad 23 kilogramy krajanki tytoniowej i kilka paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy, a także wagę elektroniczną i kolejne torebki z białym proszkiem.

W Komendzie zważono i zbadano zabezpieczone środki. Okazało się, że 47 – letnia kobieta posiadała ponad 30 gramów amfetaminy.

Mieszkanka Sochaczewa usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i udzielania ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Przestępstwo jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Sprawą posiadania przez sochaczewiankę wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy będzie zajmować się Krajowa Administracja Skarbowa.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz