Lato na placach zabaw

fot. archiwum
Reklamy

SOCHACZEW Miejski samorząd zaprasza na rodzinne pikniki sportowo-rekreacyjne na sochaczewskich placach zabaw. Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych UM zorganizuje w lipcu osiem takich wydarzeń, we wszystkich częściach miasta.

To kolejny sezon, w którym organizowany jest cykl wydarzeń dla najmłodszych, spędzających wakacje w mieście. W poprzednich latach spotkania na placach zabaw cieszyły się dużą popularnością i wysoką frekwencją.

– Oferta skierowana jest głównie do najmłodszych, lecz zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu na powietrzu również rodziców i opiekunów. Na pewno będzie dużo zabaw ruchowych, śpiewania i tańczenia. Zajęcia poprowadzą profesjonalni animatorzy gier i zabaw dla dzieci. Młodzi uczestnicy pikników będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Nie chcę zdradzać szczegółów, niech pozostanie to niespodzianką, ale na pewno żadne dziecko nie opuści placu zabaw z pustymi rękami – mówi Agata Kalińska, naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Sochaczewie,

Pikniki będą się odbywać w soboty i niedziele, w godzinach od 15.00 do 17.00. Udział w wydarzeniach jest oczywiście bezpłatny.

Terminy letnich rodzinnych pikników sportowo-rekreacyjnych:

2 lipca (sobota) – plac zabaw przy ul. Korczaka.

3 lipca (niedziela) – plac zabaw w Trojanowie osiedle przy Al. 600-lecia.

9 lipca (sobota) – plac zabaw w Boryszewie ul. Fabryczna.

10 lipca (niedziela) – plac zabaw w Malesinie ul. Kozubowskiego.

16 lipca (sobota) – plac zabaw na osiedlu wojskowym ul. Żwirki i Wigury.

17 lipca (niedziela) – Integracyjny Ogród Zabaw i Sportu Al. 600-lecia.

23 lipca (sobota) – plac zabaw na osiedlu Karwowo ul. Chabrowa.

24 lipca (niedziela) – plac zabaw w Chodakowie ul. Grunwaldzka.

UM Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz