Blues nad Bzurą

fot.pixabay
Reklamy

PLECEWICE W dniach 1-2 lipca w Moto Przystani w Plecewicach odbędzie się IV odsłona Festiwalu Blues nad Bzurą w Moto Przystani w Plecewicach.

Tegoroczna edycja zostanie rozszerzona o dodatkowy dzień, co czyni to wydarzenie dwudniową imprezą bluesową z pięcioma popularnymi zespołami bluesowymi.  W pierwszym dniu imprezy wystąpią: Blues Junkers i  Blues Time. Natomiast w drugim dniu imprezy na scenie pojawią się: Lechowski & Sych,  Arek Zawiliński Trio  oraz Śląska Grupa Bluesowa.

Wieczorami, po koncertach, wszyscy chętni będą mogli zasiąść przy ognisku. Mamy nadzieję, że pojawią się tam też muzycy, którzy wspólnie zagrają jam session. Po niewątpliwie głębokich wrażeniach muzycznych, zapraszamy również na prawdziwie wakacyjno-letni, weekendowy relaks na pięknej, piaszczystej plaży nad rzeką Bzurą. Będzie można skorzystać z kajaków i wziąć udział w spływie kajakowym. Na miejscu podczas całego festiwalu nie zabraknie jedzenia oraz napojów. Zapraszamy z własnymi namiotami, kamperami i przyczepami – mówi Michał Ścigocki, organizator wydarzenia i właściciel Moto Przystani.

Wejściówki na pełne dwa festiwalowe dni będą dostępne do kupienia na terenie obiektu w cenie 20 zł.

opr.atu

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz