80 filmów czeka na głosy

Spośród tylu tytułów wybrane zostaną cztery z największą liczbą głosów. To właśnie je oglądać będziemy podczas tegorocznych projekcji Sochaczewskiego Kina Plenerowego. Swoich faworytów wskazywać można od 17 do 24 czerwca.

http://kino.sochaczew.pl/

Od lat Sochaczewskie Kino Plenerowe cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Również i w tym roku jego główne zasady pozostaną niezmienne. To mieszkańcy zdecydują jakie filmy chcą oglądać w trakcie czterech seansów w kinie „pod chmurką”. Jak zawsze wszystkie projekcje będą ogólnodostępne i bezpłatne. Na miłośników „X muzy” ma czekać ekran o powierzchni 20 m2, minimum 120 leżaków, darmowy popcorn a przed seansami konkursy z nagrodami.

Zapraszamy na bulwary nad Bzurą.

Seanse odbędą się:

9 lipca godz. 21:30
23 lipca godz. 21:30
6 sierpnia godz. 21:00
20 sierpnia godz. 21:00

Na wybrane filmy głosujemy do 24 czerwca na stronie kino.sochaczew.pl. Należy wybrać maksymalnie cztery filmy poprzez zaznaczenie „x” w kolumnie „wybór”. Następnie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i podać numer PESEL. W kilka dni po zakończeniu głosowania i zsumowaniu wyników, dane te zostaną trwale usunięte.

Do wyboru mamy aż 80 filmów. Tradycyjnie ich lista została skonstruowana tak, by znalazły się na niej różnorodne gatunki, filmy polskie i zagraniczne, nowości oraz klasyki kina. „Joker”, „Jak zostać królem”, „Wilk z Wall Street”, „Zjawa”, „Przełęcz ocalonych”, „Bohemian Rhapsody”, „Żelazna dama”, „Minionki rozrabiają”, „Pavarotti”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” – to tylko niewielka część kinowych propozycji.

Wejdź na kino.sochaczew.pl i zdecyduj!

UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz