39-latek zatrzymany za znęcanie sie nad członkiem rodziny

fot.policja
Reklamy
Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego podejrzewanego o kradzież sprzętu AGD na szkodę członka rodziny. W trakcie prowadzonego postępowania ustalono również, że mężczyzna znęcał się nad matką. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zostali powiadomieni przez mieszkankę powiatu sochaczewskiego o kradzieży sprzętu AGD. Kryminalni zatrzymali 39-letniego syna zgłaszającej, podejrzewanego o przestępstwo. Podczas przeszukania znaleźli umowy świadczące o tym, że ukradziony sprzęt został zastawiony w lombardzie. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy. W trakcie dalszych czynności okazało się, że 39-latek stosuje przemoc fizyczną i psychiczną wobec własnej matki.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut znęcania się nad członkiem rodziny oraz kradzieży. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środków zapobiegawczych w postaci dozoru Policji, nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Policjantom udało się odzyskać część skradzionego mienia.

Obydwa przestępstwa są zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz