19-latek przewoził quadem znak drogowy.. uderzył nim rowerzystkę

fot.pixabay
Reklamy

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Kierowca quada przewoził znak drogowy, który miał wcześniej znaleźć w rowie i zahaczył nim o rowerzystkę. Sprawca usłyszał już zarzut i przyznał się do popełnionych przestępstw. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu w Kaźmierowie doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca quada przewoził znak drogowy, którym zahaczył o rowerzystkę. Kobieta upadła i odniosła obrażenia, które wymagały interwencji lekarzy. Sprawca zdarzenia drogowego nie udzielił jej pomocy i odjechał.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy wypadku drogowego. Podjęte przez nich działania doprowadziły ich do 19-letniego mieszkańca gminy Teresin. Funkcjonariusze zatrzymali go i osadzili w policyjnym areszcie.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego i ucieczki z miejsca zdarzenia. Podejrzany 19-latek przyznał się do popełnionych przestępstw. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz