Zła passa Orkana trwa

PIŁKA NOŻNA

Niestety w Orkanie nie dzieje się najlepiej o czym świadczą wyniki oraz bardzo krótka ławka rezerwowych. Nasi piłkarze na własne życzenie przegrywają kolejne mecze. Ich gra wygląda nawet całkiem przyzwoicie ale wyniki są marne.

Przykładem może być ostatecznie spotkanie na Maracanie. Rywale szybko objęli prowadzenie 2:0 i równie szybko sochaczewianie doprowadzili do remisu. Trzeci gol dla GKS-u padł tuż przed przerwą ponownie nasi, jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. W drugiej połowie Orka grał przyzwoicie stwarzając sobie kilka niezłych okazji strzeleckich. Tak było do 80 minuty kiedy Kołodziejczak popełnił fatalny błąd zamieniony na gola przez rywali. Dwa następne padły w trzy minuty i tak po przyzwoitej grze Orkan wysoko przegrał. Wynik gorszy od gry i … chyba nic w tej materii do końca sezonu się nie zmieni.

Huragan Bodzanów – Orkan Sochaczew  3:1 (1:1)

gole: Damian Łukawski

skład: Kowalski – Kołodziejczak, Jaworski (46′ Dąbrowski), Wojciechowski, Kowalczyk, Jeznach (70′ Ziółkowski), Bednarczyk (65′ Sankowski), Arczewski, Pietrasik (75′ Przydworski), Łukawski, Danowski

Orkan Sochaczew – GKS Góra  3:6 (3:3)

gole: Damian Łukawski (2), Jakub Danowski

skład: Kowalski – Kołodziejczak, Jeznach, Wojciechowski, Jaworski, Pietrasik (Kowalczyk), Bednarczyk (Psiuk), Majczak, Rybak (Kruczek), Danowski, Łukawski