Nowa nawierzchnia na drodze w Helenowie

Prace na drodze w Helenowie zbliżają się ku zakończeniu. Prowadzone są na zlecenie firmy AGAT S.A. z siedzibą ul. Paderewskiego 1, 95-040 Koluszki. Droga w dniu dzisiejszym, tj. 6 maja 2022r. jest już przejezdna.

Na odcinku blisko 830 metrów drogi położonej na dz. nr ewid. 18 w miejscowości Helenów, została położona nowa nawierzchnia bitumiczna. Zakresem prac został objęty odcinek od drogi położonej na dz. nr ewid. 16/2 obręb geodezyjny Wężyki, gmina Rybno w stronę miejscowości Skutki. Położenie nowej nawierzchni na tym odcinku, udało się zrealizować dzięki dobrej współpracy i zawarciu porozumienia z firmą AGAT S.A., która wykonuje inwestycję na rzecz firmy PERN S.A. w związku z budową Pośredniej Stacji Pomp w Helenowie.
Każda przebudowa, naprawa drogi na terenie naszej gminy jest bardzo ważną inwestycją poprawiającą jakość życia i bezpieczeństwo mieszkańców. Dlatego bardzo się cieszę, że udało się zawrzeć porozumienie, dzięki któremu powstała nowa nawierzchnia, tym razem na drodze w Helenowie.- dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk
UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz