Mecz Ekstraklasy Piast Gliwice vs. Radomiak Radom

fot.pixabay

Zderzenie drużyn Piast Gliwice – Radomiak Radom rozpocznie się 21 maja 2022 o godzinie 17:30. Ostatni raz obie drużyny piłkarskie grały ze sobą 14 grudnia 2021. Wynik tego meczu był 2:2. Na sobotni mecz czekają nie tylko kibice, ale też miłośnicy typowania, którzy mogą obstawiać zakłady u najlepszych polskich bukmacherów.

Informacje o składzie drużyn oraz ilości widzów na Stadionie Miejskim w Gliwicach będą dostępne na oficjalnych stronach poszczególnych bukmacherów. Między innymi w serwisie gg.bet można będzie typować nie tylko wynik meczu, ale też liczbę goli, jacy piłkarze strzelą bramki, czy będą żółte lub czerwone kartki i inne wydarzenia z boiska. Na stronie też będzie dostępna informacja o tym, kto będzie sędziował mecz Piast Gliwice – Radomiak Radom. Szczegóły o wynikach i zdarzeniach meczowym w ramach Ekstraklasy będą aktualizowane na bieżąco od pierwszego gwizdka sędziego. W sieci też można będzie oglądać transmisje na żywo.

Według ostatnich informacji najlepszym strzelcem wśród piłkarzy Piast Gliwice jest Alberto Toril. Hiszpańczyk zdobył dla polskiego klubu piłkarskiego aż 6 goli. Z kolei Radomiak Radom również ma czym się pochwalić. Najlepszym strzelcem drużyny z Radomia został Karol Angielski, który ma na koncie 17 goli.

Jak już wspominaliśmy, Piast Gliwice grał z Radomiakiem Radom w jednym meczu w tym sezonie. Obecnie Piast Gliwice zajmuje 5. miejsce, a drużyna Radomiak Radom zajmuje 6. miejsce. Składy meczowe będą dostępne przed meczem. Sobotnie zdarzenie będzie jedną z najbardziej oczekiwanych dla kibiców imprez sportowych rozegranych w ramach Ekstraklasy, najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz