Kolejny nakaz opuszczenia wspólnego mieszkania

fot.policja

Podczas interwencji domowej policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna jest podejrzany o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec swojej partnerki oraz kierowanie w jej stronę gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec niego dozór Policji, nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Sochaczewianinowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w Sochaczewie z powodu agresywnego zachowania 40-letniego mężczyzny. Sochaczewianin został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mieszkaniec Sochaczewa od kilku lat stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec swojej partnerki, a także kierował wobec niej groźby karalne. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 40-latkowi zarzutu znęcania się.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie podjęto decyzję o zastosowaniu wobec podejrzanego środków zapobiegawczych w postaci dozoru Policji, nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.

Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz