Kolejna inwestycja z Rządowego Funduszu Polski Ład dla Gminy Iłów

5 maja br. w Urzędzie Gminy w Iłowie została podpisana z przedsiębiorstwem Wykonawstwo Robót Wodno-Sanitarnych „BANGO” Spółka Jawna, Sławomir Goszczycki, Zdzisława Banaszczak, Wojciech Nowicki z siedzibą w Brochocinku, umowa na realizację zadania pn. „Budowa i modernizacja sieci wodno-kanalizacyjnej w m. Iłów oraz budowa sieci wodociągowej w m. Giżyce wraz z wymianą hydrantów na terenie gm. Iłów”. W imieniu Spółki umowę podpisał Wojciech Nowicki. Oferta firmy wyniosła 3 284 895,10 zł.

Umowa dotyczy m.in. budowy sieci wodociągowej uzbrojonej w zasuwy i hydranty w Giżycach o długości 407,5 m, budowę sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej z przepompownią ścieków, zaprojektowaną w ul. Leśnej w Iłowie i wymianę 400 hydrantów na terenie gminy Iłów, których lokalizacja zostanie wskazana przez zamawiającego w trakcie realizacji zamówienia.

Na realizację inwestycji Gmina Iłów uzyskała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład. Jest to kolejne zadanie dotowane środkami rządowymi w naszej gminie. Obecnie trwają prace na terenie drogi powiatowej Iłów – Wszeliwy. Bardzo dobre warunki atmosferyczne i zaangażowanie wykonawcy – firmy Prima z Sochaczewa, powodują, że remont odbywa się w ekspresowym tempie i już niedługo mieszkańcy będą mogli korzystać z pierwszych wyremontowanych odcinków trasy. Fundusze na inwestycję drogową realizowaną w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład „Remont drogi powiatowej nr 3808W Gmina Iłów” (Iłów – Wszeliwy) pozyskało Starostwo Powiatowe w Sochaczewie z udziałem wkładu własnego Gminy Iłów w granicach 2,5% wartości inwestycji.

UG

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz