„Babeczki z Rybna” w półfinale

RYBNO Reprezentantki KGW Babeczki z Rybna, Beata Błaszczyk – Rześna i Zofia Orzechowska, zakwalifikowały się do półfinału konkursów Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni”. Panie startowały w dwóch kategoriach – „Miss wdzięku do 45 lat” i „Miss wdzięku 45+”.

Podczas tego konkursu wybierane są najpiękniejsze działaczki KGW, ale nie tylko pod względem urody, ale też osobowość, działalności oraz prezentowanych umiejętności. Motywem przewodnim tegorocznego Festiwalu jest tradycyjne wesele. Laureatki finału uzyskają tytuł Najpiękniejszych oraz nagrody pieniężne na rzecz swojego koła. Do ogólnopolskiego Finału przejdą dwie uczestniczki z każdej kategorii wiekowej – jedna wybrana przez jury, druga wybrana w głosowaniu SMS przez mieszkańców.

Półfinał odbędzie się 22 maja w Płońsku, a głosy można oddawać do godziny 15.00. Jedna osoba może oddać nieograniczoną ilość głosów, wić można głosować niemal non stop. Wyboru można dokonać, wysyłając SMS pod numer 7248 o treści POK.1005 oraz POK.2012 (po wyrazie POK musi być kropka a po niej nr Kandydatki bez spacji i innych dodatkowych znaków). Rybnianki proszą o wsparcie mieszkańców i oddawanie na nie głosów.

Oprac. BN

Fot. UG Rybno

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz