57-latka odpowie za kradzież robota koszącego

fot.pixabay
Reklamy

Policjanci zatrzymali 57-letnią kobietę, która w jednym z marketów ukradła robot koszący o wartości 4,5 tys. złotych. Sprzęt został odzyskany. Okazało się, że nie była to jej jedyna kradzież w tym sklepie. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Z ustaleń wynikało, że nieznana kobieta zabrała z ekspozycji robota koszącego, nakleiła nalepkę z informacją, że towar należy do klienta i przeszła przez linię kas. Podobnej kradzieży dopuściła się dzień wcześniej. Wtedy jej łupem padł ledowy plafon.

Podczas wykonywanych czynności policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży jest 57-letnia mieszkanka Sochaczewa. W trakcie przeszukania jej domu znaleziono i zabezpieczono kradzione przedmioty. Zostały już one zwrócone do sklepu. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszała zarzut kradzieży robota koszącego. Przyznała się do popełnionego przestępstwa, które jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Za kradzież plafonu nałożono na nią mandat karny.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz