27 – latek włamał się do budynku firmy, w której pracował i ukradł pieniądze

fot.pixabay
Reklamy
Policjanci zatrzymali nieuczciwego pracownika jednej z sochaczewskich firm. Mężczyzna włamał się do siedziby i ukradł kasetkę z pieniędzmi w której było ponad 33 tys. złotych oraz klucz udarowy i kilka akumulatorów. Utracone mienie zostało odzyskane.
Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni, że w jednej z sochaczewskich firm doszło do kradzieży z włamaniem. Sprawca dostał się do wnętrza budynku, skąd zabrał kasetkę z pieniędzmi, klucz udarowy i kilka sztuk akumulatorów. Policjanci brali pod uwagę, że przestępstwa mógł dopuścić się jeden z pracowników.

Ich podejrzenia szybko się potwierdziły. Podczas wykonywanych czynności 27-letni mieszkaniec Sochaczewa przyznał się do włamania do siedziby firmy w której pracował. Podczas przeprowadzonego przeszukania odzyskano skradzione mienie – ponad 30 tysięcy złotych, klucz udarowy i akumulatory.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przestępstwo jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz