Zaproszenie na Puchar Wisły

fot.pixabay

WYSZOGRÓD Choć do Otwartych Ogólnodostępnych Towarzyskich Zawodów Spiningowych XIII Pucharu Wisły Wyszogród 2022 prawie pół roku, to już teraz pojawiło się zaproszenie na tę imprezę.

Zaplanowana jest ona na sobotę, 27 sierpnia. Zapisywać się można już teraz drogą elektroniczną na adres sum54@o2 w terminie do 31 lipca. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona z uwagi na możliwości organizacyjne. Łączny limit zawodników we wszystkich kategoriach wynosi 150 osób. Po osiągnięciu limitu zgłoszeń rejestracja zawodników zostaje zakończona.

Warunkiem i ostatecznym potwierdzeniem zapisu zawodnika na liście startowej jest przesłanie na maila zgłoszenia z takimi danymi jak – imię i nazwisko, telefon kontaktowy, data urodzenia, pełna nazwa Koła/Klubu, nazwa okręgu PZW, potwierdzenie dokonania przelewu opłaty startowe. Przelew w wysokości 150 zł należy dokonać na konto – Okręg Mazowiecki PZW Koło Nr 54 SUM Wyszogród, nr: 92 9011 0005 0000 0677 2000 0010 (podając w tytule imię i nazwisko, Opłata startowa – XIII Puchar Wisły Otwarte Towarzyskie Zawody Spinningowe Wyszogród 2022).

W ramach opłaty organizator zapewnia – pakiet startowy z XIII Pucharu Wisły, napoje, posiłek po zakończeniu zawodów, dobrowolne ubezpieczenie na czas trwania zawodów oraz cenne nagrody nie tylko dla zwycięzców. Zawody są w kategoriach – senior, kobiet oraz junior. Zwycięzcy kategorii, którzy zdobędą największą ilość punktów za złowione ryby otrzymają puchary, dyplomy oraz wartościowe nagrody rzeczowe. W kategorii Najdłuższa Gatunkowo Ryba Zawodów zostaną nagrodzeni zawodnicy, którzy złowią najdłuższe ryby spośród gatunków – sum, szczupak, sandacz, boleń, brzana, jaź, kleń i okoń. Każdy zawodnik otrzyma mapkę z zaznaczonym terenem zawodów.

BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz