Wyjątkowy jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki gminy teresin

Tak wyjątkowa i piękna uroczystość zdarza się bardzo rzadko. Tylko nielicznym dane jest doczekać 100 lat. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Marianna Leszczyńska z Serok-Parceli, która 25 marca 2022 r. obchodziła swoje 100. urodziny.

Z tej też okazji dostojną Jubilatkę odwiedziła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Adamczyk, która w imieniu Wójta Gminy Teresin Marka Olechowskiego, własnym oraz całej społeczności gminy złożyła najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyła list gratulacyjny, kwiaty, prezent oraz kosz ze słodkościami.

Elwira Chodakowska-Malara, kierownik Placówki Terenowej KRUS w Sochaczewie, wręczyła Jubilatce, w imieniu Aleksandry Hadzik, Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, list gratulacyjny z życzeniami długich lat życia oraz informacją o specjalnym dodatku do emerytury. Dopełnieniem tej niecodziennej uroczystości było wzniesienie toastu za zdrowie Jubilatki, podczas którego odśpiewano gromkie 200 lat.

Pani Marianna Leszczyńska (z domu Florczak) przez całe życie pracowała we własnym gospodarstwie rolnym. Dostojna Jubilatka urodziła pięcioro dzieci. Doczekała się dwanaściorga wnucząt, dziewiętnaściorga prawnucząt oraz jednego praprawnuka. Pomimo swojego zacnego wieku, cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. W chwili obecnej przebywa w domu rodzinnym pod troskliwą opieką synowej. Recepty na długowieczność Jubilatka nie podaje, ale w domu, w którym mieszka, daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość i wzajemny szacunek.  To stąd bierze się radość życia Pani Marianny oraz życzliwość dla ludzi.

Dziękując za zaproszenie na tę wyjątkową uroczystość, składamy Pani Mariannie serdeczne gratulacje i gorące życzenia zdrowia, pomyślności, miłości bliskich i wielu kolejnych lat szczęśliwego i pogodnego życia.

źródło i fot. UG Teresin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz