Spotkanie mistrza z burmistrzem

Tytuł Mistrza Świata MMA organizacji GAMMA oraz zwycięski debiut w zawodowej walce. Wychowanek Dragon Fight Club Bartek Dragański jest w szczytowej formie i osiąga kolejne sukcesy. Słowa uznania oraz podziękowania dla sochaczewianina za godne reprezentowania naszego miasta, w środę 6 kwietnia złożył mu burmistrz Piotr Osiecki.

W spotkaniu w urzędzie miejskim uczestniczyli również prezes Dragon FC – Sławomir Cypel, zastępca burmistrza Marek Fergiński oraz naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych – Agata Kalińska.

– Jako sportowiec z dumą i trochę z zazdrością mogę Ci uścisnąć rękę, bo sam nigdy nie zdobyłem tytułu Mistrza Świata. Serdecznie gratuluję. Ten sukces to ukoronowanie Twojej ciężkiej pracy na treningach i zawodach, nagroda za wszystkie trudności i chwile zwątpienia – mówił burmistrz Piotr Osiecki.

Trener oraz mistrz otrzymali listy gratulacyjne oraz, zgodnie z uchwałą rady miejskiej w sprawie ustanowienia nagród i wyróżnień burmistrza za osiągnięte wyniki sportowe, nagrody finansowe I stopnia.

Przypomnijmy, 27 marca podczas rozgrywanego w Amsterdamie turnieju Bartek Dragański wywalczył mistrzostwo świata organizacji GAMMA w wadze 83,9 kg, w kategorii Striking MMA. Wszystkie pojedynki zakończył przed czasem, nokautując rywali. Tydzień później, w sobotę 2 kwietnia, zaliczył w Pabianicach zawodowy debiut na gali Real Fight Night, pokonując w drugiej rundzie duszeniem trójkątnym nogami Dariusza Wilka.

UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz