Sołectwa gminy Młodzieszyn z kolejnymi dofinansowaniami

fot.pixabay
Dzięki staraniom Wójta Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk kolejne sołectwa pozyskały wsparcie finansowe z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu ”Mazowiecki Instrument Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022”-„MAZOWSZE dla sołectw 2022” na realizację zadań związanych z budową i wymianą oświetlenia ulicznego oraz oznakowaniem miejscowości.
Wsparcie finansowe w otrzymały sołectwa: Bieliny-Olszynki, Marysin, Młodzieszynek i Leontynów.
Na każde z sołectw udało się pozyskać dofinansowanie w wysokości 10 tysięcy złotych, które będą stanowiły 50% inwestycji każdego sołectwa. Pozostałe 50% inwestycji zostanie pokryte z Funduszy Sołeckich sołectw i budżetu Gminy Młodzieszyn.
Jak dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk: „Środki z Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze od lat w bardzo dużym stopniu wspierają sołectwa z terenu gminy Młodzieszyn w realizacji inwestycji na ich terenie. Cieszy nas fakt, że współpraca daje widoczne efekty i wpływa poprawę komfortu życia mieszkańców. Dziękuję Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Adamowi Struzikowi oraz wiceprzewodniczącemu Sejmiku Województwa Mazowieckiego Mirosławowi Adamowi Orlińskiemu za wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków na realizację zadań związanych z budową i wymianą oświetlenia ulicznego oraz oznakowaniem miejscowości.”
UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz