Roztańczona studniówka Osiemdziesiątki

Reklamy

Na kilkanaście dni przed maturą w ZS CKP odbyła się studniówka, a miało być 100 dni przed tym wyjątkowym egzaminem. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany również w Osiemdziesiątce i dopiero teraz, czyli 23 kwietnia udało się je zrealizować. Z kilku powodów była więc wyjątkowa. Tryskająca radością, a przede wszystkim roztańczona.

Dwa tygodnie przed maturą uczniowie Osiemdziesiątki spotkali się w Dworku Magnat na zabawie studniówkowej. Okazuje się, że studniówka to nadal ważne wydarzenie w życiu przyszłych maturzystów, na które wielu czeka tygodniami i do którego wszyscy przygotowują się w sposób szczególny.

Ta w Osiemdziesiątce była wyjątkowo udana i są to zapewnienia wszystkich uczestników, którzy bawili się do 5:00 rano dnia następnego – wiele par ze smutkiem spoglądało na DJ Świątka, który ogłosił koniec zabawy. Chętnie zatańczyliby jeszcze kilka kawałków.

Chociaż spóźniona, ale wszelkie tradycje zostały zachowane – najpierw powitanie dyrektor Julii Jakubowskiej, list gratulacyjny od starosty Jolanty Gonty, życzenia od rodziców i najważniejszy moment, czyli tradycyjny polonez. W pierwszej parze dyrektor szkoły Julia Jakubowska oraz uczeń klasy IIIa liceum Konrad Lipiński.

Na studniówce bawiło się 6 klas maturalnych wraz z zaproszonymi nauczycielami wśród których byli wychowawcy – Magdalena Andrzejewska, Krzysztof Łajca, Anna Bargieł, Katarzyna Gajda, Alicja Pawlak, Iwona Pakulska. W sumie to około 150 osób.

Na szczególne słowa uznania zasługują rodzice, a przede wszystkim Komitet Organizacyjny z paniami Joanną Kantorską oraz Elżbietą Reszką na czele. Warto podkreślić, że rodzicielski komitet organizacyjny spisał się na medal, wydarzenie było dopieszczone w każdym szczególe, co na pewno przełożyło się na zadowolenie wszystkich uczestników studniówki.

Powodzenia na maturze!

gbg

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz