Modernizacja oświetlenia na terenie gminy Młodzieszyn

Gmina Młodzieszyn przystąpiła do długo oczekiwanej realizacji modernizacji oświetlenia ulicznego na terenie gminy, polegającej na wymianie starych lamp na nowoczesne, energooszczędne lampy typu LED wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
 
W wyniku przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego na realizację zadania, pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Młodzieszyn”, został wyłoniony wykonawca: firma Krzysztof Wasilewski PPHU REKIN, Helenka 2A, 96-512 Młodzieszyn. Z wykonawcą została podpisana umowa, która pozwoliła na rozpoczęcie realizacji zadania. Wykonawca dokonał już wymiany lamp w części miejscowości Stare Budy, Radziwiłka, Helenka i Juliopol. Obecnie przygotowuje się do wymian lamp w kolejnych naszych miejscowościach o których będziemy Państwa na bieżąco informować.
 
Wymiana lamp na nowe, energooszczędne jest niezwykle ważna w dzisiejszych czasach ze względu na nieustanny wzrost cen za energię elektryczną. Jednocześnie zostanie ujednolicona jakość opraw na terenie całej gminy, jak również barwa świecącego światła.
Całość prac wpłynie bezpośrednio na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.
UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz