Miłość bez granic

Muzyka to jedna z najbardziej wyrafinowanych  sztuk, dzięki której zarówno artyści, jak i słuchacze mogą odbierać ją indywidualnie. Płyta „Miłość bez granic”, to wspaniała podróż w różnorodny świat muzyki i niezapomnianych dźwięków.  Artyści pokazali na niej niesamowitą energią oraz dali swoje serce. Na płycie usłyszymy niezwykle wzruszający utwór  Oksany Likarenko – „Lety” („Лети”), który powstał tuż przed wybuchem wojny na Ukrainie. Artystka w  utworze pragnie przekazać swoje emocje.

Artyści nie ustają w działaniach na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli z powodu wojny. 4 marca odbył się z tej okazji pierwszy premierowy koncert charytatywny w Klubie „VooDoo”  przy Alei Prymasa Tysiąclecia 48A w Warszawie „Miłość bez granic”. Producentami kreatywnymi koncertu, pomysłodawcami, organizatorami są Dariusz Gajda i Krzysztof Rydzelewski.

 Już w kwietniu ukaże się płyta, na której zaprezentują się artyści z  koncertu „Miłość bez granic”. Na płycie znajdą się utwory autorskie oraz znane i lubiane przeboje w różnych wykonaniach. Album z 16 artystami może być cegiełką podczas kolejnych koncertów dla Ukrainy. Sponsorem wydania płyty jest tłucznia z  Jeleniej Góry – „Art Music”,  a patronatem medialnym jest między innymi „Express Sochaczewski”.

Kogo usłyszymy na płycie? Jerzy Gmurzyński – uczestnik 10 edycji programu The Voice of Poland. Wykształcony i aktywny zawodowo wokalista, aktor scen muzycznych, pedagog śpiewu, podkładał głos w serialach Disneya (np. : Ja w kapeli, Austin i Ally, Bakugan). Kreował rolę Judasza w warszawskiej produkcji Jesus Christ Superstar” (musicalu autorstwa Andrew Lloyda Webbera i Tima Rice’a) w Teatrze Rampa. Wokalista ogólnopolskiego projektu Queen Tribute. Zwycięzca wielu międzynarodowych i ogólnopolskich festiwali muzycznych. Debiutował na scenie Teatru Polskiego w koncercie musicalowym z Raminem Karimloo. Anna Maria Adamiak – śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa, stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz laureatka i finalistka wielu konkursów wokalnych.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz