Magic Show Billa Herz’a

Reklamy
Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza serdecznie dzieci z Polski i Ukrainy, na wyjątkowy pokaz magii “Magic Show for children” w wykonaniu pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych Billa Herz’a, który uznawany jest za jednego z najbardziej rozrywkowych magików na świecie. Jego pełne humoru i magii występy, są gwarancją śmiechu i dobrej zabawy. Będzie to jego pierwsze tournee Billa Herz’a po Polsce, w trakcie którego wystąpi między innymi na terenie powiatu sochaczewskiego.

Bill Herz już od najmłodszych lat ćwiczył sztuczki z talii kart. Dziś, uważany jest za jednego z najbardziej rozrywkowych magików na świecie. Jest dwukrotnym laureatem International Magical Performans Aword. Jako konsultant teatralny, projektuje i tworzy efekty specjalne do przedstawień na Brodwayu, do filmów, reklam telewizyjnych. Występuje na ponad 200 imprezach każdego roku. Do tej pory pokazy magika można było obejrzeć m.in. w USA, Kanadzie, Meksyku, Chinach, Indiach, Tajlandii i na terenie Europy.

30 kwietnia, g. 17.00 – Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83  – Rezerwacje telefonicznie pod numerem: (46) 863-07-68.

WSTĘP WOLNY

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz