Magic Show Billa Herz’a – pokaz magii dla dzieci

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza serdecznie na wyjątkowy pokaz magii “Magic Show for children” w wykonaniu pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych Billa Herz’a.

Bill Herz uznawany jest za jednego z najbardziej rozrywkowych magików na świecie. Jego pełne humoru i magii występy są gwarancją śmiechu i dobrej zabawy. Będzie to jego pierwsze tournee po Polsce, w trakcie którego wystąpi między innymi na terenie powiatu sochaczewskiego. Wstęp wolny.

Bill Herz już od najmłodszych lat ćwiczył sztuczki z talii kart. Dziś, uważany jest za jednego z najbardziej rozrywkowych magików na świecie. Jest dwukrotnym laureatem International Magical Performans Aword. Jako konsultant teatralny, projektuje i tworzy efekty specjalne do przedstawień na Brodwayu, do filmów, reklam telewizyjnych. Występuje na ponad 200 imprezach każdego roku. Do tej pory pokazy magika można było obejrzeć m.in. w USA, Kanadzie, Meksyku, Chinach, Indiach, Tajlandii i na terenie Europy. W najbliższych dniach zawita również do nas!

  • 25 kwietnia, godz. 17.00 – Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie
  • 30 kwietnia, g. 11.30 – Szkoła Podstawowa w  Młodzieszynie
  • 30 kwietnia, g. 14.30 – performance na Placu Kościuszki w Sochaczewie
  • 30 kwietnia, g. 17.00 – Sochaczewskie Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83  – Rezerwacje telefonicznie pod numerem: (46) 863-07-68.

źródło: UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz