Dzikie drużyny zagrają po raz dwudziesty

fot.pixabay
Na taką informację czekali miłośnicy futbolu. Po 3 latach przerwy spowodowanej pandemią wystartuje Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek”. Jubileuszowa, 20. edycja zaplanowana jest na sobotę, 28 maja. Rywalizacja ponownie będzie miała miejsce na pięciu boiskach w Chodakowie.

Przygotowania do imprezy właśnie ruszyły. W poniedziałek, 28 marca br. intensywną pracę rozpoczął komitet organizacyjny zawodów. Zaplanowano zadania, podjęto pierwsze decyzje. Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 7 w Sochaczewie, a przewodniczył mu poseł na Sejm RP Maciej Małecki, pomysłodawca i główny organizator Turnieju Dzikich Drużyn. W gronie organizatorów znajdują się również m.in.: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Urząd Miasta Sochaczew, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Szkoła Podstawowa nr 7, Klub Wolontariuszy CUS Sochaczew oraz kilka innych podmiotów, o których będziemy informować jeszcze niejednokrotnie.

Sochaczewski Turniej Dzikich Drużyn jest jedną z największych tego typu imprez sportowych w Polsce. Ponownie będzie też najpopularniejszym wydarzeniem piłkarskim na terenie powiatu sochaczewskiego w tym roku. Organizatorzy spodziewają się ogromnego zainteresowania. Jak przyznają, w Chodakowie trzeba się przygotować na udział nawet pół tysiąca zawodników i zawodniczek w kilku kategoriach wiekowych.

Więcej szczegółów na ten temat, turniejowy regulamin oraz system gier ogłoszone zostaną niebawem. Tuż po świętach wielkanocnych ruszą zapisy, a trzeba pamiętać, że liczba zespołów jest ograniczona. Zatem już dziś warto zastanowić się nad nazwą i składem swojej ekipy. W tym roku, zgłoszenia do rozgrywek będę przyjmowane wyłącznie w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie.

 Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz