Dzień Ziemi z MOSiR-em

Reklamy
W niedzielne popołudnie przed halą przy ul. Kusocińskiego 2 odbył się coroczny festyn z okazji Dnia Ziemi. Chętni mogli pokolorować ekologiczne torby, zrobić ptaszki czy motylki z recyklingu.
Nie zabrakło obiecanego konkursu na najładniejszy rysunek malowany kredą na chodniku. Oczywiście nagrodziliśmy każdego małego uczestnika, bo rysunki były barwne i kolorowe i każdy miał swój urok. Zabawa odbywała się na terenie gier chodnikowych, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił w różnego rodzaju zabawach- skokach w dal, torze przeszkód, czy twisterze.
Podczas niedzielnego festynu dzieci mogły zamienić się w motyla, pomalować buzię, czy spotkać się z Kung fu Pandą. Nie zabrakło również baniek mydlanych i waty cukrowej. Przygotowaliśmy wspólnie ogród dla wróżek, w którym dzieci posadziły i posiały różnego rodzaju krzewy i kwiaty. Nasz festyn był również okazją do integracji mieszkańców Sochaczewa z naszymi ukraińskimi lokatorami, zakwaterowanymi w hali sportowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę. Dziękujemy także wolontariuszom Klubu Wolontariuszy przy CUS Sochaczew za pomoc .
MOSiR Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz