Budowa sieci wodociągowej w ulicy Stefana Batorego

Reklamy

„Zakład Wodociągów i Kanalizacji – Sochaczew” Sp. z o.o. informuje, iż w dniu  04 kwietnia 2022 r. rozpoczęto prace związane z „Budowa sieci wodociągowej w ulicy Stefana Batorego w Sochaczewie”.

Prace prowadzone będą na odcinku pomiędzy ulicą Gabriela Narutowicza, a ulicą Warszawską. Inwestycja realizowana jest zgodnie z Wieloletnim Planem Rozwoju i Modernizacji Urządzeń Wodociągowych i Kanalizacyjnych, a wybudowany odcinek wodociągu z rur PE 110 długości 97 mb. stanowić będzie uzupełnienie sieci wodociągowej        w rejonie Sochaczew Centrum.

W czasie realizacji inwestycji w dniach 04-08 kwietnia, zgodnie z zatwierdzonym Projektem czasowej zmiany organizacji ruchu przejazd ulicą Stefana Batorego na w/w odcinku zostanie zamknięty. Zakaz ten nie będzie dotyczyć dojazdów do posesji. W celu zminimalizowania uciążliwości inwestycji, znaczna część prac wykonana zostanie metodą bezwykopową (przeciski pod jezdnią).

W imieniu Wykonawcy prac i „ZWiK-Sochaczew” Sp. z o.o. prosimy mieszkańców posesji zlokalizowanych przy ul. Stefana Batorego o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

Bliższych informacji dotyczących inwestycji i warunków przyłączenia nieruchomości do nowowybudowanej sieci wodociągowej udziela Dział Techniczny „ZWiK-Sochaczew”     Sp. z o.o. tel. 46- 862-82-30 w. 26.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz