Aresztowali dilera

fot.policja

WYSZOGRÓD Policjanci z posterunku w Wyszogrodzie zatrzymali w niedzielę, 3 kwietnia 26-letniego dealera narkotykowego, mieszkańca gminy Wyszogród. Mężczyzna od dawna był obserwowany pod kątem nielegalnej działalności.

W niedzielne popołudnie policjanci złożyli mu niezapowiedzianą wizytę. W tracie wykonywania czynności w domu 26-latka funkcjonariusze znaleźli kilkadziesiąt gramów marihuany i amfetaminy. Mężczyzna ukrywał narkotyki w plastikowych pudełkach. 26-latek przebywał w towarzystwie dwóch kolegów. Jak się okazało jeden z nich za paskiem spodni ukrywał plastikowe pudełko z marihuaną. Właściciel domu wraz ze swymi kumplami został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci z posterunku w Wyszogrodzie zebrali obszerny materiał dowodowy, na podstawie którego 26-latek usłyszał zarzut nie tylko posiadania, ale również handlu narkotykami. Dzisiaj sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca gminy Wyszogród na okres trzech miesięcy. Za  narkotykowy biznes grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 17-latek, który ukrywał marihuanę usłyszał zarzut posiadania zabronionych substancji, za który grozi mu do 3 lat więzienia. Trzeci z zatrzymanych po czynnościach wyjaśniających został zwolniony.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz