30-latek odpowie za udzielenie i posiadanie znacznej ilości narkotyków

fot.policja
Ustalenia policjantów doprowadziły do zatrzymania 30-letniego mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i udzielanie ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Kryminalni zabezpieczyli w jego mieszkaniu łącznie ponad 60 gramów amfetaminy i marihuany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z sochaczewskiej komendy ustalili, że 30-letni mieszkaniec miasta posiada znaczną ilość narkotyków. W ubiegłym tygodniu doszło do realizacji sprawy.

Kryminalni przeszukali miejsce zamieszkania i działkę użytkowaną przez sochaczewianina. W trakcie czynności zabezpieczyli prawie 55 gramów amfetaminy i blisko 8 gramów marihuany. Mężczyzna zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili również, że 30-latek kilkukrotnie sprzedał narkotyki innemu mieszkańcowi powiatu sochaczewskiego.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie usłyszał zarzut posiadania marihuany i znacznej ilości amfetaminy oraz kilkukrotnego udzielania  narkotyków innemu mieszkańcowi powiatu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz