Zarzuty za posiadanie narkotyków i kradzież złomu

fot.policja
Reklamy
Mieszkaniec Sochaczewa jest podejrzany o posiadanie narkotyków i kradzieże aluminium, miedzi i stali z terenu jednej z firm. Z zebranego materiału wynika, że mężczyzna ukradł ponad tonę złomu i sprzedał w skupie. Usłyszał łącznie 9 zarzutów. Kradzież jest zagrożona karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego legitymowali dwóch mężczyzn na ul. 15 Sierpnia. Okazało się, że 39-letni sochaczewianin miał w kieszeni torebkę z amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Policjanci ustalili, że posiadanie narkotyków nie jest jego jedynym przewinieniem. Podejrzany odpowiada również za kradzieże z terenu jednej z sochaczewskich firm. Od końca stycznia kradł złom aluminium, miedzi i stali, które sprzedawał w skupie. Z zabezpieczonej dokumentacji wynika, że 39-latek sprzedał w punkcie ponad tonę złomu.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał łącznie 9 zarzutów dotyczących posiadania narkotyków i kradzieży. Podejrzany przyznał się do popełnionych przestępstw. Kradzież jest zagrożona karą do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz