Nowe wyposażenie dla Przychodni Medycyny Rodzinnej w Młodzieszynie

Gmina Młodzieszyn wspiera lokalną społeczność poprzez różnorodne działania. Tym razem wsparcie trafiło do naszego Przychodni Medycyny Rodzinnej „Zdrowie” w Młodzieszynie.

7 marca Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk przekazała na ręce lek. med. Jarosława Załuskiego zakupione przez Gminę Młodzieszyn niezbędne wyposażenie przychodni w postaci: lodówek do przechowywania produktów ochrony zdrowia, cyfrowej wagi niemowlęcej wraz z osprzętem oraz wysokiej jakości defibrylatorów służących do przeprowadzania reanimacji. Zakup nowych urządzeń zaplanowano z myślą o potrzebach pacjentów. Doposażenie placówki spowoduje znaczne podniesienie jakości usług medycznych, świadczonych przez NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej „Zdrowie”.

„Bardzo się cieszę, że mogliśmy przyczynić się do poprawy wyposażenia naszej lokalnej przychodni, z której korzystają okoliczni mieszkańcy i do której od najmłodszych lat uczęszczają mieszkańcy gminy Młodzieszyn. Opieka zdrowotna zawsze powinna być na pierwszym miejscu, dlatego tak ważne jest wspieranie zdrowia i ochrony życia poprzez zakup nowoczesnego sprzętu o wysokiej jakości.” – dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz