Poszukiwany mężczyzna Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł na kradzieży śrubek

fot.policja
Był poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania, pięciu listów gończych oraz w celu ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna podejrzany o przestępstwa wpadł na kradzieży śrubek o wartości kilku złotych. Trafił już do zakładu karnego.
Wczoraj do sochaczewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że ochrona sklepu ujęła dwóch sprawców kradzieży. Na miejsce pojechali dzielnicowi, aby wykonać czynności ze sprawcami wykroczenia.

Podczas legitymowania dzielnicowi ustalili, że 35-latek, który ukradł śrubki o wartości kilku złotych, jest poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania, pięciu listów gończych wydanych m.in. przez sochaczewski sąd i prokuraturę, a także do ustalenia miejsca pobytu. Zarzuca mu się m.in. rozbój, oszustwa, kradzieże z włamaniem i przywłaszczenie cudzej rzeczy. Ustalono również, że mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania poza granicami Polski.

Dzielnicowi zatrzymali go i osadzili w policyjnym areszcie. Dzisiaj został doprowadzony do zakładu karnego.

Jego kolega przy którym również znaleziono kradzione przedmioty, został ukarany mandatem karnym za popełnione wykroczenie.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz