Posprzątajmy Bzurę z wędkarzami

Reklamy
Już w najbliższą sobotę, 26 marca, w naszym mieście odbędzie się wydarzenie szczególnie ważne dla wszystkich, którym przyroda nie jest obojętna. Osoby, które wezmą w nim udział podejmą się sprzątnięcia śmieci z brzegu Bzury. W akcję włączył się Urząd Miasta w Sochaczewie.

Właściciel sklepu FishingStore.pl Łukasz Myśliwiec zaprasza do wspólnego sprzątania Bzury. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowane zostało na godzinę 9:00 w pobliżu sklepu FishingStor.pl, który mieści się pod adresem Kuznocin 1. Jak wyjaśnia Łukasz Myśliwiec, jadąc od strony centrum miasta, za mostem skręcamy w lewo w Rozlazłowską. Za wspomnianym sklepem znów skręcamy w lewo w jezdnię, która prowadzi nad samą rzekę. Tam znajdziemy miejsce zbiórki przy ustawionym kontenerze.

– Spotkamy się w gronie osób, dla których czystość nad wodą nie jest obojętna. Naszym celem będzie sprzątanie brzegów rzeki w Sochaczewie oraz okolicy – mówi Łukasz Myśliwiec.

Akcja kierowała będzie się wzdłuż brzegu Bzury do centrum Sochaczewa, gdzie przy śladzie starego mostu kontener na zebrane śmieci zapewni urząd miasta.

Jak podkreśla Łukasz Myśliwiec, oprócz samego sprzątania przedsięwzięcie będzie wyjątkową okazją do spotkania nad rzeką, wymiany wędkarskich doświadczeń oraz spędzenia miło czasu. Na finał zaplanowane zostało ognisko. Mile widziani są wszyscy chętni do wzięcia udziału w akcji.

źródło: UM

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz