PONAD 200 UCZESTNIKÓW WYSTARTOWAŁO W FESTIWALU

Również w tym roku miłośnicy Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem” nie zawiedli ponieważ otrzymaliśmy zgłoszenia od ponad 200 uczestników z całego powiatu sochaczewskiego.

Tegoroczna IX edycja, podobnie jak w roku ubiegłym, odbywa się w formule on-line. Chciałbym z całego serca podziękować za każdą nadesłaną kartę zgłoszeniową, za każdy plik z nagraniem wideo, za ogromne zainteresowanie festiwalem. Nagrania są piękne i wzruszające, a poziom występów jest coraz wyższy. Komisja naprawdę stoi przed trudnymi wyborami.

Gala finałowa pierwotnie zaplanowana była już na najbliższą niedzielę. Niestety z powodów niezależnych od organizatorów termin finału musi zostać zaplanowany na inny dzień, tj. 10 kwietnia 2022 r. (niedziela) godz. 17:00. Ogłoszenie wyników nastąpi poprzez transmisję on-line, link do transmisji otrzyma każdy uczestnik w wiadomości mailowej wraz z dyplomem.

Liczymy na zrozumienie wszystkich uczestników, rodziców, sponsorów, partnerów i osób zainteresowanych organizowanym festiwalem.

Daniel Janiak

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz