Odpowiedzą za włamania

fot.policja
Reklamy
Policjanci zatrzymali czworo mieszkańców powiatu sochaczewskiego podejrzanych o włamanie do garażu. W trakcie dalszych czynności ustalono, że dwóch z nich ma dodatkowo na sumieniu inne przestępstwo.
Policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do garażu do którego doszło w Młodzieszynie. Sprawcy zabrali m.in. kosiarkę, pompy zanurzeniowe i węże ogrodowe.

Funcjonariusze podjęli działania zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców. W trakcie czynności ustalono, że za przestępstwo odpowiada czworo mieszkańców powiatu sochaczewskiego. Wszyscy zostali zatrzymani.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. Podejrzanemu 27-latkowi zarzuca się, że przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy. Ustalono również, że on i jego 21-letni kolega mają na sumieniu inne przestępstwo, a mianowicie włamanie do nowo wybudowanego domu jednorodzinnego z którego zabrali m.in. elekronarzędzia. Dodatkowo 27-latkowi zarzuca się udzielanie amfetaminy dorosłej osobie.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności, a w przypadku recydywy kara wzrasta do 15 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz