Nadal trwa zbiórka

IŁÓW Jak poinformowała Małgorzata Kunz, dyrektor GOK w Iłowie oraz koordynatorka akcji zbiórki pomocy na Ukrainę, pierwszy transport z produktami zebranymi od mieszkańców gminy dotarł do potrzebujących w Ukrainie.

Dziękujemy za ofiarność społecznościom szkół z Iłowa i Brzozowa. Wszystkie dostarczone dary były starannie posegregowane i opisane, co znacznie ułatwiło nam pracę, dziękujemy pracownikom urzędu gminy z wójtem Janem Kraśniewskim, który zainicjował zbiórkę, radnym, pracownikom Środowiskowej Hali Sportowej, Banku Spółdzielczego, Przedszkolu Samorządowemu, druhom strażakom, firmom i prywatnym osobom, którzy dostarczali potrzebne artykuły do miejsca zbiórki w naszym GOK, także tym, którzy pomagali je przenosić i transportować – informuje koordynatorka.

Zbiórka nadal trwa, a dary można przekazywać także do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Klub Senior+. Zbierane są nadal produkty spożywcze, artykuły higieniczne, materiały opatrunkowe, leki, ciepłe koce, śpiwory, latarki, baterie, termosy i powerbanki. Na razie nie jest zbierana odzież. Wejście do budynku GOK schodami od strony bocznego parkingu.

BN

Fot. GOK Iłów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz