KIEROWCA POD WPŁYWEM AMFETAMINY

fot. policja
Mieszkaniec Sochaczewa usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało obecność amfetaminy w organizmie kierowcy. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa. Za ten czyn grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zostali powiadomieni, że na ulicy Włókienniczej kierowca pojazdu osobowego uderzył w krawężnik i uszkodził zderzak. Zgłaszającą zaniepokoiło zachowanie mężczyzny. Na miejsce pojechał patrol ruchu drogowego.

Na miejscu zastano mieszkańca Sochaczewa, który usiłował przymocować urwany zderzak. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że mężczyzna jest trzeźwy, ale jego zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Podjęto decyzję o badaniu analizatorem narkotyków. Chwilę później urządzenie sygnalizowało obecność amfetaminy w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut kierowania pojazdem znajdując się pod wpływem środków odurzających. Za ten czyn grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz