Do 18 lat więzienia grozi mężczyźnie podejrzanemu o rozbój na starszej kobiecie

fot.policja
Reklamy

Szeroko zakrojone działania doprowadziły sochaczewskich funkcjonariuszy do 64-letniego mężczyzny bez stałego miejsca zamieszkania. Policjanci zatrzymali go w jednym z pustostanów na terenie powiatu żyrardowskiego. W trakcie przeszukania, znaleziono przy nim gotówkę w tej samej kwocie, która została zabrana mieszkance gminy Teresin.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie podejrzany usłyszał zarzut rozboju w warunkach recydywy. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec 64–latka środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym.

Wczoraj odbyło się posiedzenie sądu, który zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 18 lat pozbawienia wolności.

Policjanci podejrzewają, że podejrzany 64-latek ma związek z rozbojem na starszej kobiecie do którego doszło na początku lutego w gminie Sochaczew. Trwa badanie zabezpieczonych śladów, które pozwoli na ustalenie jego związku z przestępstwem popełnionym w lutym.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz