Charytatywny spływ kajakowy Bzurą

fot.pixabay

SOCHACZEW W imieniu organizatorów zapraszamy mieszkańców Sochaczewa i okolic na spływ kajakowy rzeką Bzurą, który odbędzie się 2 kwietnia. Wydarzenie będzie miało charytatywny charakter – podczas spływu zostanie przeprowadzona zbiórka materiałów opatrunkowych dla ukraińskich obrońców oraz środków higienicznych dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Kajaki zostaną udostępnione za darmo, warunkiem jest jedynie przygotowanie paczki dla Ukrainy i przyniesienie jej na start. Spływ rozpocznie się o godz. 11.00 przy nowym moście w Chodakowie, a zakończy na polanie przy moście w Mistrzewicach. Czas samego płynięcia około 2,5 godziny.

Na zakończenie spływu planowane jest wspólne ognisko. Będzie również poczęstunek – gorąca herbata i rozgrzewająca zupa. Każdy, kto ma własny kajak, też może wziąć udział w spływie. Tych, którzy nie mogą lub nie chcą płynąć, także zapraszamy na ognisko.

Aby wziąć udział w spływie, należy wysłać zgłoszenie na adres: sochaczew@zhp.pl (podając imię, nazwisko, nr telefonu kontaktowego).

Jeśli ktoś nie może przybyć, a zechciałby pomóc, to wskazane artykuły może dostarczyć do Hufca ZHP Sochaczew, ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 3b w Sochaczewie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16.00 do 18.00.

UM Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz