Wsparcie dla działkowców

fot.pixabay
Reklamy

SOCHACZEW To ważna informacja dla zarządców ogrodów działkowych położonych na terenie miasta. W tym roku znowu mogą oni liczyć na wsparcie marszałka i samorządu miasta. Właśnie ogłoszony został konkurs, w którym do podziału będzie 40 tysięcy złotych.

Wnioski o dotację celową z budżetu miasta mogą składać stowarzyszenia ogrodowe legitymujące się tytułami prawnym do nieruchomości, na których położone są Rodzinne Ogrody Działkowe. Dotacja może pokryć 80 procent kosztów kwalifikowanych na cele inwestycyjne związane z budową i modernizacją infrastruktury ROD w Sochaczewie.

Informacja o naborze wniosków dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Sochaczew oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w zakładce „Komunikaty i ogłoszenia”. Warto się pospieszyć, ponieważ na złożenie wniosku jest czas do 18 lutego.

Natomiast więcej na temat dofinansowania ogródków działkowych ze środków samorządu Mazowsza można się dowiedzieć na stronie https://mazovia.pl/ w zakładce komunikaty „Mazowsze dla działkowców 2022”. Dodajmy, że w tym przypadku nabór wniosków o dofinansowanie trwa do 15 marca.

opr. atu

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz