Włamywacz zatrzymany

fot.policja
Reklamy
Sochaczewianin włamał się do domu jednorodzinnego i ukradł sprzęt elektroniczny. Początkowo umorzone postępowanie zostało podjęte w chwili uzyskania nowych informacji. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Kryminalni odzyskali część utraconego mienia. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z domów jednorodzinnych w Sochaczewie. Łupem sprawcy padł m.in. telewizor i inny sprzęt elektroniczny. Podjęte natychmiast działania niestety nie doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Postępowanie umorzono, ale o nim nie zapomniano.

Po jakimś czasie pojawiły się nowe informacje, które doprowadziły policjantów do sprawcy przestępstwa. Funkcjonariusze referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali 36 – letniego sochaczewianina i doprowadzili do komendy. Kryminalnym udało się odzyskać część utraconego mienia.

Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem popełnionej w warunkach recydywy. Za ten czyn grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz