Tropem Wilczym

fot.podglądowe

SOCHACZEW Przypominamy, że trwają zapisy uczestników tegorocznego biegu Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Sochaczew 2022. W tegorocznej edycji organizatorzy rozszerzyli ilość biegów i do biegu głównego na 5 km i Biegu Malucha do lat 7 na 196,3m dołączyły biegi Nordic Walking na 5 km oraz dwa biegi szkolne dla klas 1-4 na dystansie ok. 400 m i biegu dla klas 5-8 na ok. 1000 m.

A sam bieg odbędzie się 6 marca 2022 roku, niezależnie od warunków atmosferycznych. Biuro biegu będzie czynne w dniu startu od godz. 9.00 na Placu Kościuszki. Tegoroczny program imprezy przedstawia się następująco: godz. 9.30 – Oficjalne otwarcie biegu, godz.9.35 – start biegu Nordic Walking, godz.10.00  – Start biegu malucha dla przedszkolaków do 6 roku życia – 196,3 m i biegów szkolnych na trasie ok.400m i ok.1000 m. Natomiast start biegu głównego jna dystansie 5 km zaplanowano na godzinę 10.30.

Dodajmy, że trasa biegu głównego prowadzi z Placu Kościuszki, przez:   skrzyżowanie z ul. Warszawską – Traugutta – Licealna, Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Żyrardowska, Gwardyjska, Spartańska, Żyrardowska, Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Licealna, Traugutta, Plac Kościuszki.

Celem biegu jest promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, a w szczególności popularyzacja idei biegania oraz oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944 –1963 w obrębie przedwojennych granic RP. – tzw. Żołnierzom Wyklętym.

Organizatorami biegu w Sochaczewie są: Burmistrza Sochaczewa,  Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

Zgłoszenia wraz z wypełnioną zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail mosir@mosir.sochaczew.pl lub w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew w dni powszednie w godz. 8.00-16.00

 Karty zgłoszeniowe i pełny regulamin imprezy można pobrać ze strony www.mosir.sochaczew.pl w zakładce: Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2022.

MOSIR/opr. atu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz