Nie mówię szeptem

fot.pixabay

Ruszyły zapisy do IX edycji Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”. W tym roku ze względu na epidemię Festiwal odbędzie się w formule on-line, podobnie jak w roku 2021.

Sposób przesyłania plików został uproszczony do minimum, tak, aby każdy miał szansę się zgłosić. Odpowiednio przygotowane nagranie oraz skan wypełnionej karty zgłoszenia wraz z podpisanymi oświadczeniami i zgodą na wykorzystanie wizerunku należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: biurofestiwal@onet.pl o 11 marca do 23.59.

Ze względu na wielkość plików nagranie należy udostępnić na dysku Google. Szczegółowa informacja dotycząca wymagań, jakie musi spełniać nagranie oraz instrukcja zamieszczenia pliku na dysku znajduje się w Regulaminie Festiwalu.

Finał Festiwalu, czyli ogłoszenie wyników poprzez transmisję za pośrednictwem sieci internetowej, odbędzie się 27 marca o godzinie 17.00.

Tegoroczną edycję dedykujemy Józefowi Wybickiemu, autorowi polskiego hymnu narodowego, wielokrotnemu posłowi na Sejm, jednemu z inicjatorów Konfederacji Barskiej, uczestnikowi prac wdrażających Konstytucję 3 Maja, współorganizatorowi Insurekcji Kościuszkowskiej, zmarłemu 200 lat temu, w marcu 1822 r.

Organizatorami Festiwalu są: Daniel Janiak, radny powiatu sochaczewskiego, Uczniowski Klub Sportowy „Dragon Fight Club” oraz Urząd Miejski w Sochaczewie.

opr. dot

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz