W walce z pandemią

fot. Pixabay
Reklamy

SOCHACZEW Walcząc z pandemią koronawirusa, wprowadzono różne obostrzenia i obowiązki. Policjanci z sochaczewskiej komendy cały czas czuwają nad ich przestrzeganiem.

W związku z dużą liczbą zachorowań w całym kraju przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa, np. w sklepach i galeriach handlowych. Zachowajcie bezpieczny dystans i korzystajcie ze środków do dezynfekcji.

Osoby z powiatu sochaczewskiego skierowane na kwarantannę lub przebywające w izolacji mogą spodziewać się kontroli w różnych porach dnia (wczesnym rankiem, a nawet wieczorem). Przypominamy również o obowiązku instalowania aplikacji „Kwarantanna domowa”.

W trosce o zdrowie mieszkańców powiatu sochaczewskiego będziemy stanowczo egzekwować obowiązujące przepisy. Nie lekceważcie obowiązujących obostrzeń, wprowadzono je dla dobra każdego z nas. Szanujmy zdrowie swoje oraz innych osób i nie narażajmy nikogo na niebezpieczeństwo.

Skuteczna walka z wirusem możliwa jest tylko poprzez mobilizację nas wszystkich. Stosowanie się do zakazów i nakazów jest obowiązkiem. Dlatego nieustannie apelujemy o rozwagę i dostosowanie się do wprowadzonych wytycznych.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz